YAYGARA TV | Canlı Tv İzle Canlı İzle - Telif Hakkı


Telif Hakkı Canlı İzle

Sayın kullanıcı;

Web sayfamız, 5651 Sayılı kanuna istinaden TV kanalları ve Radyo kanallarını tek bir çatı altında toplamak için kurulmuştur. Kurmuş olduğumuz web sayfamız, kesinlikle TV ve Radyo kanallarının sorumluluğunu kabul etmektedir. Eğer, web sayfamızdan herhangi bir yayının kaldırılması konusunda talebiniz olursa; ihtarname ile kaldırılma talebini iletecek yetkili kişi ya da kişilerin, yetkili olduklarına dair bir belge iletmeleri gerekmektedir. Tarafımıza ulaştırılan bu belgenin doğruluğu kontrol edilecek olup, web sayfamızdan yayın kaldırılır ve yetkili kişiye bilgilendirme sağlanır.

Yasal Sorumluluk

Web sitemizin içeriklerinde yer alan hiçbir canlı tv yayın ya da video hizmetini kendi web sayfalarında barındıramaz. Canlı yayın ya da videolar, ilgili kurumların web sayfalarındaki URL linkleri alınarak yayınlanmaktadır. Bundan dolayı, yasanın suç saymış olduğu fiilleri özendiren, kanuna uygunsuzluk, illegal bilgisayar yazılımlarını tanıtan bütün videolar ve canlı yayınlar adına yasal sorumluluk üstlenmemektedir ve bu içerik bilgileri sunucudan ivedi bir şekilde silinmektedir.

Web sayfamıza gelen kullanıcılar, sayfa içerisinde yer alan canlı yayın ya da videolarla ilgili kalite bakımından herhangi bir sorumluluk isteyememektedir. Canlı tv izleme ya da videolarla ilgili olarak, barındırma web sayfalarından kaldırıldığında ve bir sorunla karşılaşıldığında çalışmama durumu olursa hak iddia edemez. Bunların haricinde web sayfada yer alan video ya da canlı yayınlarla ilgili olarak yüksek kaliteli ve kesintisiz olması adına herhangi bir talepte bulunamaz. Videoların ve canlı yayın videolarının yüksek kalitede olması, barındırılan ilgili sunucu teknik yetkilileri ve sorumlulukları ile alakalıdır. Web sayfamızda yer alan videolarla ilgili olarak ve barındırılan sunucularla ilgili olarak herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Yayınlamış olduğumuz bu kullanıcı sözleşmesiyle ilgili olarak, ilerleyen süreçlerde web sayfamız yönetimi tarafından olmak üzere güncelleme yapılabilir. Web sayfamızdaki kullanıcılarımız, sayfama ne zaman giriş yaparsa yapsın, güncellenen veya güncellenecek olan sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır.