Google+
YAYGARA TV Bizi GOOGLE'da takip edebilirsiniz

Pokemon İzle - Tüm Bölümler

Tüm Bölümler

Pokemon Çizgi Filmi Özel bölüm izleme sayfası. Pokemonun yayınlanmış tüm bölümlerine bu konudan ulaşabilirsiniz. Pokemon Bölümleri Yaygara Tv Video Portalında güncel, yüksek kalitede ve tek parça halinde veya mümkün mertebe en az parti şeklinde olan izleyebilirsiniz. Partlar arasında, ön sıra reklam ve benzeri rahatsız edici unsurlar bulunmaz ve hepsi aynı derecedeadadır. Yaygara Tv boyutunda rahat ve hızlı bir şekilde dizayn ve video izleme olanağı sunar.

POKEMON HAKKINDA

Pokémon, Pokemon), Japon oyun mühendisi Satoshi Tajiri tarafından yaratılan, hayali canlıları konu alan oyun, anime, manga ve kart oyunu serisidir.
Senaryosu:
Dünyanın Pokémon adındaki fantastik yaratıklarla doludur.Bu dünyadaki bazı insanlar pokémon yetiştiricisi olmaya karar verir.Toplamda 150 farklı farklı pokémon vardır. Bir yetiştiricinin görevi olabildiğince çok pokemon yakalamak ve Pokémonları eğitmektir. Onun farklı Pokémon farklı güçlere ve farklı yetenekleri vardır. Bir Pokémon'u daha iyi yetiştirebilmek için cesur, azimli ve sevecen olmak neden. Bir yetiştiricinin Pokémon'u büyüdükçe o güçlenecek, yeni ataklar öğrenecek ve hatta bazen yeni, farklı bir Pokemon'a dönüşebilecektir.

 

Geleceğin Büyük Eğitmeni. Ash Ketchum, 10 Yaşına girdiği gün Pokémon'unu alacağı için çok heyecanlanmaktadır. Sabah biraz geç kalır, Oak'ın profesörü Oak'ın koşar koşar labaratuarına koşar. Meşe pokémonlar hakkında detaylıca bilgilidir. Adına bir, bir profesör. Profesör Meşe ona bütün pokémonların aldığını söyler ama sadece bir pokémon kalmıştır, adı pikachu ama bu Pokémon hiç söz dinlemez, hatta pokétopun'a bile girmez. Kül etmek çaresiz kalmıştır ve mecburen kabul eder.
Dışarı çıktığında rakibi gary pokémonunu almıştır, onu kadife hava atıyordur. Gary yola çıktığında, Kafa kafası için en büyük eğitmeni olmayı kafasına koymuştur. Gary de onun büyük rakibidir. Profesör Meşe bir tane isterse bir istekğete bulunur, onu Pokédex verir ve pokedex'i tamamlamasını ister. Kül çaresiz kabul eder. Önalde GYMler ve yeni arkadaşlar olacak.

 

Pikaçu
Ash'in ilk pokemonu.
Bir pokémon'dur cinsi bir ücret çıkmışken.
Özellik; Sarı tüylerinin ve sırtında kahverengi çizgilerinin olmasıdır. Yanaklarındaki kırmızı noktalardan elektrik salınımı yapar. Vucudundaki elektriğin yayımı, çeşitli saldırılarla karşısındaki rakibi geçici olarak felç eder. Bununla birlikte, küçüklüğünden kaynaklanan hızla karşılaşabilirsiniz rakibi şaşırtma olanağına sahiptir. Ash Ketchum'un ilk Pokémon'u Pikachu'dur. Ash onu genellikle pokemon topunun içine almamaktadır. Gelişmemişi Pichu, Gelişmişi Raichu'dur. Bir elektrik pokemonu olan Pikachu'nun numarası 25'dir.
Temel özellikler:
Tür = Ücret Pokémon
Çeşit = Elektrik
Boyu = 0.4 m
Ağırlık = 6.0
Yetenek = Statik

 

Pidgeot
Pidgeot 493 hayalî Pokémon türleri biridir. Pokemonudur, evriminin üçüncü ve son aşamasındadır ve ilk nesil pokémonlarından biridir. Bir gelişmemiş hâli Pidgeottoolan Pidgeot daha fazla gelişemez

 

Bulbasaur

 

Ash'in ilk yakaladığı Pokémonlardan biridir. Pikachu gibi gelişmeye karşı bir pokemondur ve Ash'e çok sadıktır.

 

Temel özelikleri:
Japonca isimi = Fushigidane
Evresi = Temel
Önceki evrimi = Sıfırla
Sonraki evrimi = Ivysaur
Tür = Tohum Pokémon
Çeşit = Çimen / Zehir
Boy = 0.7 m
Ağırlık = 6.9
Yeteneği = Aşırı büyüme

 

Kelebeksiz

 

Butterfree bir böcek Pokémonudur.Evrimin üçüncü ve son aşamasındadır. Ilk nesil Pokémonlarından biri olan Butterfree daha fazla gelişmez. Ondan Bir alt seviye gelişmemiş olan Metapod'tır.

 

Charmander

 

Kuyruğunda yanan ateşi, becerisi ve bir o kadar sevimli görünüşü olan Pokémon'dur.

 

Japonca isim = Hitokage
Evresi = Evre 1
Önceki evrim = yok
Sonraki evrimi = Yok
Tür = Ateş Pokémon
Çeşit = Ateş / Lav
Boyu = 1.0 m
Ağırlığı = 20.0
Yeteneği = Alev topu, Kuyruk kırbaç

 

Küp

 

Pokémonu'dur ve evrimin ilk kezasındadır.İlk nesli pokémonlarından biridir. Satoshi Tajiri yaratmıştır.

 

Kertenkele

 

Charmender evriminin en önemli ve gelişmiş Pokémonu'dur .Genelde poke topunun in durur.Tam bir savaş makinesi olan Pokémonun en yakın dostu Ash dir.Bitki pokemonlarına ve pisişiklere karşı çok iyidir.Onların gücüyle alev tekmesiyle değiştirabiliyor ve daha sonra da lav silahıylauyor etkisiz Büyütmek için Tıklayın.
Temel özellikleri
Evresi = Evre 2
Önceki = evrimi Charmeleon
Sonraki = evrimi Yok
Tür = Ateş Pokémon
Çeşit = Ateş / Lav
Boy = 2.0 m
Ağırlık = 45.0
Yetenek = Alev topu, Kuyruk kırbacı

 

Charmeleon

 

Charmander'in halilim evrimleşmiş. Charmeleon çok güçlü dür.Onun da Surge'nin Dratinicesi'yle ilgili vardır.Ash Charmeleon'u antrenör ve üretilen 3 mewtwodan birine sahip olduğu garye charmenderi'ni vererek sahip.Ash mewtwoyla oynama catsaretini görüntüleniyor az sayıdaki kişilerden biridir.Mewtwo insanların fedakarlık duygularına Dayanamaz . Aş ilerideki bölümlerde mülteyeceklerini kabul edersiniz.Charmeleon bölüm 77 de charizard'a dönüşür Charmeleon uçamaz ama Charizard uçabilir. Aerodactly olan uçan bir dinozor pokemonu Ash'i kaçırır ve Charmeleon onu kurtarmak için oracıkta evrim geçirir.

 

Caterpie
caterpie Bir böcek Pokémonudur.Evrimin ilk AŞAMASINDADIR ILK nesil Pokémonlarından biridir Ettik. Gelişince Metapod olur.

 

Staryu

 

Staryu bir su Pokémonudur. Evrimin ilk defaasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Satoshi Tajiri yaratmıştır.

 

Blastoise
Blastoise bir su Pokémonudur. Evrimin üçüncü ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Blastoise daha fazla gelişmez. Wartortle'dır hâli bir gelişmemiş.

 

Magikarp
Magikarp bir su Pokémonu dur.Evrimin ilk aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Satoshi Tajiri yaratmıştır.

 

Nidorina

 

Nidorina bir zehir Pokémonudur.Evrimin ikinci aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Nidoqueen Pokémonu Nidorina gelişince olur. Bir üst seviye gelmemiş hâli Nidoran 'dır.

 

Onix
Onix bir kaya Pokémonudur, Evrimin ilke aşamasıdır ve ilk pokémonlarından biridir. Steelix Pokémonu Onix'te gelişince olur.

 

Raichu
Raichu, Pikachu'nun halokusu evrimleşmiş bir pokemondur. Güle güle sahip bir güç. Kül Pikachuyu Raichuya çevirmemiştir. Pikachu, ancak yıldırım taşı yaparken Raichu yapabilir.

 

Hitmonchan

 

Hitmonchan bir dövüş Pokémonudur.Evriminin ikinci aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Hitmonchan Pokémonu daha fazla gelişmez. Bir az gelişmiş hâli Tyrogue'dur.

 

Muk

 

Muk bir zehir Pokémonudur. Evrimin ikinci ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Muk daha fazla gelişmez. Grâme'dir hâli bir gelişmemiş.

 

Ekans
Ekans bir zehir Pokémonudur.Evrimin ilk aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Pokémonu Arbok Ekanca gelince olur.

 

Mankey

 

Mankey bir dövüş Pokémonudur.Evriminin ilk aşamasıdır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Satosho Tajiri yaratmıştır. Mokey gelişmesinden Primeape Pokémonu olur.

 

Kakuna

 

Kakuna bir böcek Pokémonudur.Evrimin bir aşamalı şekildedir. Bir tırtıl kozası şekildir. Kakuna, aynı zamanda bir nesil Pokémonlarından biridir. Kakuna geliştiğinde Beedrill Pokémonu olur. Weedle, bir gelişmemiş hâli olan Pokémonu dur.

 

Kingler

 

Kingler bir su Pokémonudur.Evrimin ikinci ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Kingler daha gelişmenin bir gelişmiş hâli Krabby Pokémonudur.

 

Rattaka

 

Bir normal Pokémon olan Rattata, evrimin ilk aşamasındadır. Pokémonlarından biridir. Raticata Pokémonidir'dan
Rattata gelişince.

 

Dewgong

 

Dewgong bir su Pokémonudur.Evrimin ikinci ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Dewgong daha fazla gelişmemektedir. Bir gelişmemiş hâli Seel Pokémonudur.

 

Crobat

 

Crobat bir zehir Pokémonudur.Evrimin üçüncü ve son aşamasındadır ve ikinci nesil Pokemdur.Crobat daha fazla gelişmez. Golbat'tır hâli bir gelişmemiş.

 

Pinsir

 

Pinsir bir böcek Pokémonudur.Evrimin ilk aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir.

 

Elektrot
Elektrod bir elektrik Pokémonudur.Evrimin ikinci aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir.Electrode daha fazla gelişmez.Bir gelişmiş hali Voltorb Pokémonudur.

 

Poliwag

 

Poliwag bir su Pokémonudur.Evrimin ilk aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlardan biridir.Satoshi Tajiri ve Ken Sugimori tarafından yaratılmıştır.

 

Poliwhirl

 

Poliwhirl bir su Pokémonudur. Evriminin ikinci aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir.Wartortle gelişince Wartortle Pokémonu olur.Bir Gelişmemiş hali Poliwag'dır

 

Ninetaller

 

Vulpix'in Pokémonun gelişmiş halidir.150 Pokémondan da biridir.Ninetales, Japon kültüründeki tilki ruhu kitsune'den esinlenerek Ninetaller i yaratmıştır.kitsune de yaşlandığında ya da gelişimini tamamladığında daha fazla kuyruğu çıkar. Kyuubi-no-kitsune da dokuz kuyruklu bir tilki-iblistir.

 

Fearow

 

Fearow Bir uçuş Pokémonudur.Evriminin ikinci ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Spearowdur'da bir gelişmemiş hâli var. Fearow, daha fazla gelişmez.

 

Leafia
Adını İngilizcede "yaprak" (yaprak) kelimesinden almıştır. Eevee'nin pokemon serisi ilk jenerasyonu bitki gelişmişidir.

 

Beedrill

 

Beedrill bir böcek Pokémonudur. Evrimin üçüncü ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Beedrill Pokémonu daha fazla gelişemez. Bir gelişmemiş hâlini ise Kakuna Pokémonudur

 

Arbok

 

Arbok bir zehir Pokémonudur. Evrimin ikinci ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Arbok Pokémonu daha fazla gelişmez. Bir gelişmemiş hâli yani Ekans Pokémonudur

 

Nidorino

 

Nidorino bir zehir Pokémonudur.Evrimin ikinci aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Nidoking Pokémonu Nidorino'da gelişince olur. Bir gelişmemiş hâli Nidoran  Pokémonudur.

 

SEZONLAR HAKKINDA BİLGİ
Sezon 1: Pokémon: Indigo League (1 Nisan 1997-21 Ocak 1999)
Pokemon 1 Nisan 1997? De ?? Pokémon, seni seçeceğim! ?? Bölümünde başlamış.
Toplamda 82 bölümden oluşmaktadır. 38.bölümde kısa bir ara verildi. 16 Aralık 1997? De yayınlandı.
İlk film mi? Pokemon: İlk Film (Mewtwo Strikes Back)? 30 Ocak 1998? De vizyona girdi.
Pokémon Ligi 82.bölüm! Son savaş !? 21 Ocak 1999? Tarihinde yayınlandı ve ilk sezon bitti.

 

2 bölüm yasaklıdır. Amerika'da da yayınlanmamıştır ve bu yüzden İngilizce dublajlı 80 bölüm bulunmaktadır.

 

Sezon 2: Turuncu Adalarda Yapılan Maceralar (28 Ocak 1999 - 7 Ekim 1999)

 

36 bölümden oluşmaktadır ve banlı böküm yoktur

 

İlk bölüm? (Palet Partisi Paniği)? 28 Ocak 1999? Tarihinde yayınlandı.
Final bölümü, "The Rekabet Devrimi" 7 Ekim 1999 mı? Da yayınlandı .. Filmi sezon bittikten sonra çıktı.
2. Film 8 Aralık 1999 tarihindde "Pokémon The Movie 2000 (Birinin Gücü)" yayınlandı.
Sezon 3: The Johto Journeys (14 Ekim 1999 - 27 Ekim 2000)
41 bölümden oluşmaktadır ve banlı bölüm yok.
İlk bölüm 14 Ekim 1999'dan beri yayınlandı.
3.Film (Pokémon 3: The Movie "-" Unown'un Büyü)? 8 Temmuz 2000? Tarihinde saatime kadar gösterime girdi. Filmin gösterime girilmesinin ardından 2 bölüm daha yayınlandı.
Final Bölümü (Fortune Hunters) yayın tarihi 27 Temmuz 2000 ?? Dir.
Sezon 4 ?? Pokémon: Johto Ligi Şampiyonları (3 Ağustos 2000? 2 Ağustos 2001)
52 bölümden oluşur ve banlı bölüm yoktur.
"Altın Ayakkabı Fırsatı" nın son bölümü "Machoke, Machoke Man!" Da yer alıyor. Dir.
Değil: Pokemon'un Türkiye'de sadece sadece 4 sezonu İngilizce yayınlanmıştır. 4.sezondan sonra yaşanan bazı olaylar nedeniyle çizgi filmi Türkiye'de yasaklanmıştır. Ancak şu anda Disney XD (Türkiye) kanalında yeni sezonlar ı Türkçe olarak yayınlanmaktadır.
Sezon 5 ?? Pokémon: Master Quest (9 Ağustos 2001? 14 Kasım 2002)

 

65 bölümden oluşmaktadır ve banlı bir bölüm vardır.
Original Series'in son duruşu.
Bölüm "Whirlpool'un Çevresinde" final bölümü "Yalnız Hoenn!" Dur.

 

Sezon 6 ?? Pokémon: Gelişmiş (21 Kasım 2002-28 Ağustos 2003)

 

40 bölümden oluşmaktadır.
Sezon 7 ?? Pokémon: (İleri Düzey Zor Görev) (4 Eylül 2003-2 Eylül 2004)

 

Toplamda 52 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 8 Pokémon: (Gelişmiş Savaş) (9 Eylül 2004-29 Eylül 2005)

 

Toplamda 52 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 9 Pokémon: (Battle Frontier) (6 Ekim 2005-14 Eylül 2006)

 

Toplamda 42 bölümden oluştu

 

Sezon 10 Pokémon: (DP Savaşı Boyut) (28 Eylül 2006-25 Ekim 2007)

 

Toplamda 51 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 11 Pokémon: (DP Savaş Boyutları) (8 Kasım 2007-4 Aralık 2008)

 

Toplamda 52 bölümden oluşmaktadır

 

Bölüm 12 Pokémon: (DP Galaktik Savaşları (4 Aralık 2008-24 Aralık 2009)

 

Toplamda 52 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 13 Pokémon: (Sinnoh Lig Victors) (7 Ocak 2010-9 Eylül 2010)

 

Toplamda 34 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 14 Pokémon: (Siyah Beyaz) (23 Eylül 2010-15 Eylül 2011)

 

Toplamda 48 bölümden oluştu

 

Sezon 15 Pokémon: (BW Rival Destinies) (22 Eylül 2011-4 Ekim 2012)

 

Toplamda 49 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 16 Pokémon: (En İyi Dileklerimle!) (11 Ekim 2012-3 Ekim 2013)

 

Toplamda 45 bölümden oluştu

 

Sezon 17 Pokémon: (Pokemon XY) (17 Ekim 2013-30 Ekim 2014)

 

Toplamda 48 bölümden oluştu

 

Sezon 18 Pokémon: (XY: Kalos Quest) (13 Kasım 2014-22 Ekim 2015)

 

Toplamda 44 bölümden oluştu

 

Sezon 19 Pokémon: (XY & Z) (29 Ekim 2015-?)

 

Toplamda 47 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 20 Pokémon: (Sun & Moon)
Toplamda 13 bölümden oluşmaktadır.

 

YASAKLANAN BÖLÜMLER


Japonya'da Yasaklanmış olan Bölümler

 

Bölüm 38 (Denno Senshi Porygon)

 

Nöbet Bu bölümde Japonya'ya ait ilk gösteriminden sonra dünya genelinde yasaklanmıştır.Bu bölümde bir dizi için 375'i kız 310'u erkek 685 Japon çocuğun epilepsi belirtilerinden dolayı hastaneye götürülmesine neden olan bir sahne vardır. Bu olaydan sonra animenin devam etmesi aylarca çelişkide içinde kalmıştır, bu sırada Holiday Hi-Jynx ve Kar Way Out bölümleri ertelenmiştir, yeni yıl bölümü de iptal edilmiş. Bu bölümden sonra bir kez daha büyük bir kazanın tekrarı yaşanmaması için yapımcılar Pokemon'un önceki bölümlerinin kontrol etmiş ve ışık seviyelerini ayarlamışlardır.
Bölüm 40 (Yeni Yıl Atı! Cep Canavarı EncoreO

 

Bu bölümün Konusu Tatil Hi-Jynx ve Kar Way Out parçanın bölümleri arasında yayınlanmasını planlanmaştı. Denno Senshi Porygon bölümündeki yaşanı olaydan sonra Pokemon bölüm planlarını tekrar düzenlendi ve bu bölüm hiçbir zaman yayınlanmadı. Bu bölüm için herhangi bir fragman gösterilmedi ve Japonca bölüm başlığı dışında bölümün içeriğiyle ilgili herhangi bir bilgi de bulunmamaktadır.
Bölüm 375 (Shake Island Savaşı Dojoach VS Namazun)

 

Bu bölüm Ash'in Mossdeep'ten ayrılıp Sootopolis'de doğru yola koyulduğu bölümde bilin, Solid olarak bir Solrock ve Vanity Affair bölümleri arasında olmalıdır. Bu bölüm bir kez yayınlanmadan çok kısa süre önce Japan'yada yıkıcı bir deprem meydana gelmiştir. Felaketten daha haftalar geçmişken depremle ilgili bir bölümün düşüncesizlik olacağı kararlaştırılmış ve ertelenmiş. Sonrada hiçbir zaman yayınlanmadı ve daha sonra unutuldu. Bu bölüm ayriyeten Earthquake saldırısının kullanıldığı son bölümdür.

 

Türkçe Dublajda Yasaklanmış olan Bölümler

 

Bölüm 18 (Güzellik ve Sahil)

 

Orijinal seri ingilizce dublajlanan sırada bu bölüm 4Kids Entertainment tarafından atlatılmıştır. Ancak sonradan serin başka bir ingilizce dublajında ​​Çocukların bu bölümünde Japonca başlığından Güzellik ve Sahil olarak değiştirilmiş ve yayınlamıştır. Kayıp bölüm olarak gösterilen bölüm bir kere daha gösterildikten sonra başka bir yerde yayınlanmamıştır. Bölümün yasaklanmasının nedeni olduğu bölümde James'in şişirilebilir göğüslerinin bulunduğu bir elbise giymiş olmasıdır. 2000'deki dublajında ​​James'in bikiniyle görüldüğü 40 saniyelik kısım bölümden çıkarılmıştır.
Bölüm 35 (Dratini Efsanesi)

 

Bu bölümde yasaklanmıştır.Bu bölümde Safari Bölgesi'nin koruyucusu olan Ash'in bas doğru silah doğrultmuş ve Team Rocket'a ateş etmiştir.Bu bölüm Ash'in sahip olduğu 30 Tauros'un yakalandığı bölüm için Anadaki bir boşluk bırakılmış ve ingilizce dublajında De bu durumla alakalı devam eden sorunlar ortaya çıkmıştır.

 

Bölüm 39 (Tatil Hi-Jynx)

 

Bu bölüm ingilizce dublajı yayınlandıktan sonra yasaklanan ilk ve tek bölümdür. Bölüm yayınlandıktan sonra Carole Boston Weatherford bölümünde genelince görülen Jynx hakkında bir makale yazılmıştır.Onu Küçük Siyahın Öyküsü Sambo'daki Afroamerikan karakterlerlerin yanlış bir kalıba sokulması belirtilmiş ve hemen sonra bölüm serinin tekrarlarından kaldırılmıştır. 2000 yılından beri yayınlanmamıştır. Aman yine de de bölüm Indigo DVD'sinde yer yer.Ayrıca Avrupa'da bu bölüm ilgili herhangi bir sınırlama getirilmemiştir. Bu bölüm ayrıca Güney Kore'de de yasaklanmıştır.
Bölüm 250 (Buz Mağarası)

 

Bu bölüm de Jynx'in sık görülmesi nedeniyle yasaklanmıştır. Önceki Jynx bölümünden farklı olarak bu bölüm ingilizce olarak dublajlanmamıştır.Bölümde yeni mor renkli tasarım Jynx yokitu için bölüm Japonya ve Brezilya'da başka bir yerde bir daha görülmemiştir.

 

Kültür ve Irk Ayrımı Sebep'den Güney Kore'de Yasaklanan Bölümler

 

1) Bölüm 4 (Samurai'nin Suçu)
2) Bölüm 26 (Pokémon Kokusu)
3) Bölüm 32 (Ninja Poké-Showdown)
4) Bölüm 58 (Riddle Me This)
5) Bölüm 73 (Kötü Kemik İçin)
6) Bölüm 77 (Dördüncü Tur Rumble)

 

Diğer Ülkelerde Yasaklanmış olan Bölümler

 

Bölüm 346 (Better The Better)

 

Bu bölüm de Fransa ve Aruba gibi ülkelerde yasaklanmıştır. Ülkelerin bu bölümü yasaklama sebebinin bölümün konusundan kaynaklandığını düşünmüşlerdir. Konusu "cinsiyetler savaşı"
Bölüm 683 (Scare at the Litwick Mansion)

 

Bu bölümde Polonya'da ilk yayınlandığı zaman atladı. Takımın Rocket'in enerjilerinin kaybolduğu sırada bölüm, Forumun da etkilenmiş ve büyük Buhran'da acemi çeken insanlara benzediğinin düşünülmesidir.

 

 


 

POKEMON GO BAŞLADI!

Pokémon GO Augmented Reality yani arttırılmış gerçeklik oyunu yorumu. Telefonun kamerasını kullanarak gerçek mülkiyetle beraber yürümek karşımıza çıkan pokemonları yakalamak ve geliştirip savaştırmak hedeflenmektedir. 2 senedir hazırlıkları süren oyun şu an bir çıkmış ve oynanabilir durumdadır.

POKEMON GO İNDİR


 

Pokemon Filmlerini İzlemek İçin Tıklayın.
Pokemonun Tüm bölümlerinde mobil destek oluyor.
Pokemon 10. Sezonun Türkçesi Olmadığı için eklenmemiştir. Türkçesi olmayan bölümleri eklenmiyecektir ..
Pokemon Bölümleri (Linkleri Tıklayarak Bölüm başlığı gidiniz.)


 

 

YENİ EKLENDİ  Pokemon 20. Sezon Bölümler

YENİ EKLENDİ Pokemon 19. Sezon Bölümleri 

 

YENİ EKLENDİ   Pokemon 18. Sezon Bölümleri

 

YENİ EKLENDİ Pokemon 17. Sezon Bölümleri

 

 

Güncellendi Pokemon 16. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 15. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 14. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 13. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 12. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 11. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 9. SezonBölümleri(Türkçe Altyazı)

 

Güncellendi Pokemon 8. SezonBölümleri(Türkçe Altyazı)

 

Güncellendi Pokemon 7. Sezon Bölümleri(Türkçe Altyazı)


Güncellendi Pokemon 6. Sezon Bölümleri(Türkçe Altyazılı)


Güncellendi Pokemon 5. Sezon Bölümleri(Türkçe Altyazılı)


Güncellendi Pokemon 4. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 3. Sezon Bölümleri


Güncellendi  Pokemon 2. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 1. Sezon Bölümleri

* YAYGARA TV SUNAR

İLGİLİ LİSTELER