Yaygara Web TV - Video, Dizi, Film ve Çizgi Filmler
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol

Telif Hakkı

Sitede yer alan bütün videolar Google & Youtube tabanlıdır. YAYGARA TV içerik sahibi tarafından paylaşıma açık olan videoları, kullanıcıları kendi başlık ve açıklamaları ile derleyip sunmuştur. Youtube politikaları gereği hak sahibine ait reklamlar sunulmaya devam etmektedir.

5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.

Hak sahipleri, içeriklerininin kaldırılma talebinde bulunabilir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, bildirim gönderebilir. Youtube ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Youtube'dan kaldırılan videolar anında sistem tarafından bloke edilecektir.

Not: Youtube'da barınan videonun hak sahibi olduğunu iddaa ediyor ve izlenilmesini istemiyorsanız kanal ayarlarına giderek paylaştığınız videoların paylaşılma özelliğini kaldırarak hak talebinde bulunabilirsiniz. Aksi takdirde Youtube bildirimlerinize olumsuz yanıt verecek buda sizin hesap için sağlıklı olmayacaktır.

  • Youtube telif hakkı hakkında daha detaylı bilgi için; TIKLAYIN
RSS