Google+
YAYGARA TV Bizi GOOGLE'da takip edebilirsiniz

Kurtlar Vadisi İzle - Tüm Bölümler

Tüm Bölümler

Kurtlar Vadisi Dizisinin ilk ve eski bölümleri olarak bilinen 1-97 bölümlerinden oluşan ilk özel bölüm izleme sayfası. Polat ve Elif aşkının yer aldığı, Çakır racon kestiği ve Mahkeme savunması gibi efsane sahnelerin yer aldığı dizinin yayınlanmış tüm bölümlerine bu konudan ulaşabilirsiniz.
Kurtlar Vadisi Bölümlerini Yaygara Tv Video Portalında yüksek kalitede ve tek parça halinde veya mümkün mertebe en az partlı şekliyle izleyebilirsiniz. Partlar arasında, reklam ve benzeri rahatsız edici unsurlar bulunmaz ve hepsi aynı sayfadadır. Yaygara Tv size en rahat ve hızlı biçimde dizi ve video izleme imkanını sunar.

Video Kaynağı: Yotutube
Tür: Tek Parça
Kalite: HD
Bölüm: 97 / 97
Tüm Bölümler 30.03.2016 tarihinde güncellenmiştir. 


Kurtlar Vadisi Senaryosu

Kosavada askerleri eğiten ve birçok zor görevde yer alan Ali Candan İstanbul'a döner ve zor görev için Aslan Akbey ile görüşür. Tüm sevdikleriyle vedalaştıktan sonra bir trafik kazasında ölmüş olarak bilinen Ali Candan estetik ameliyat ile yeni bir yüze kavuşacak operasyon geçirdi. Yeni kimliğinde kendisine Polat Alemdar ismi verildi. Duran Şatıroğlu'nun yani emminin yeğeni olarak Polat Alemdar mafya alemine girdi.

Konseyde Testere Necmi'nin himayesinde olan ve konsey adına çeşitli suikastlar gerçekleştiren Süleyman Çakır, bir sabah Duran Emmi'yi ziyaret etmek için onun, Tophane'deki kahvehanesine gitti. Polat'la da burada tanışan Çakır, Duran Emmi ile beraber kahveden çıkarken düşmanı Şevko'nun saldırısına uğrar. Bu saldırıyı daha öncesinden farkeden Polat; son anda hem Çakır'ın hem de Emmi'nin üzerine atlayıp yere yatırarak hayatlarını kurtarır. Böylece Çakır ve Polat can dostu olurlar ve birçok başarılı işe imza atarlar.

Polat'ın bu başarıları Kurtlar Konseyi'nin dikkatini çeker ve başta baron Mehmet Karahanlı olmak üzere Laz Ziya olarak bilinen karadenizli silah kaçakcısı, Kılıç olarak bilinen baronun sağkolu,hotel işletmecisi Testere Necmi olarak bilinen konseyin üyeleriyle tanışan Polat, zamanla Çakır gibi konseye hizmet eder olur. Sonraları zamanla yükselerek konseyin başına geçer baron olur. Tabi böyle yükselirken Pala ve ekibi olsun, Kirve olsun Rus Konseyi olsun benzer birçok zararlı grubuda yok ettiği gibi İstanbul'un sefiri Süleyman Çakır,Kurlar Vadisi operasyonun kurucusu Aslan Akbey,yeğeni olarak mafya alemine girdiği amcası Duran Emmi, Seyfo Dayı,ilk ve tek aşkı Elif Eylül gibi birçok sevdiğinide kaybeder.

2005 yılında Kurtlar Konseyi; iç çekişmeler ve ihanetler nedeniyle çöker ve son üyesi Laz Ziya'nın vefatıyla dağılır. Böylece Kurtlar Vadisi Operasyonu başarıya ulaşmış olur. Konseyin çöküşünden sonra Polat, konseyin bağlı olduğu Tapınakçılar'ın Dünya Baronu Amon ile görüşmek üzere Los Angeles şehrine gider. Amon, kendisine birlik olmayı ve Mehmet Karahanlı tarafından yazılan, konseyin Türkiye aleyhine bütün faaliyetlerinin ve konseyin bağlı olduğu gizli yerlerin kayıtlı olduğu Kripteks adındaki şifreli kutudaki belgeleri ister. Ama Polat, bunları kabul etmeyerek Amon'la bir anlaşma yapar ve Türkiye'ye döner. Fakat Tapınakçılar'ın zararlı faaliyetleri ve sonunda ileride anlaşmanın Amon tarafından bozulmasına ve Polat'ın, Kripteks'deki belgeleri mahkemede sunmasına yol açacaktı.Daha sonra Polat Alemdar Piramit Operasyonuyla bu belgeleri kamuoyuna sunmaktadır.


Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Terör yayından kaldırılınca yeni bir isimle yayın hayatına devam eden dizinin tüm bölümlerini izlemek için aşağıdaki tüm bölümler listesine tıklayabilirsiniz;

>> Kurtlar Vadisi Pusu Tüm Bölümler


Kurtlar Vadisi Terör


Kurtlar Vadisi Eski Bölümleri


Kurtlar Vadisi Eski Müzikleri

İLGİLİ LİSTELER