Google+
YAYGARA TV Bizi GOOGLE'da takip edebilirsiniz

Diriliş Ertuğrul İzle - Tüm Bölümler

Tüm Bölümler


Diriliş Ertuğrul
: Türk tarihinin çok fazla anlatılmayan bir dönemine ışık tutuyor. Ertuğrul Gazi efsanesini anlatan dizide 400 çadırlık obasına yurt arayan Ertuğrul'un zorlu düşmanlara karşı gözterdiği kahramanlık destanı işleniyor. Diriliş Ertuğrul dizisi izleyicileri, bu dizinin her bölümünü büyük bir ilgiyle izliyor. Bu nedenle söz konusu dizinin büyük bir hayran kitlesi bulunuyor. Dizinin başrolünde Engin Altan Düzyatan görev yapıyor. Genel olarak geniş bir oyuncu kiltesine sahip olan dizi, figürleriyle ve sahneleriyle de geçmişteki tarih kokusunu ekranlardan evinize kadar getiriyor. Öte yandan dizinin büyük bir bütçe ile çekildiği ve zorlu ortamlarda çekildiği de yine edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin tüm bölümlerini Yaygara TV aracılığıyla yüksek kalitede ve tek parça halinde izleyebilirsiniz.  Yaygara TV olarak siz değerli misafirlerimize kesintisiz dizi izleme keyfi sunmaktayız.
Son Bölüm : Diriliş Ertuğrul 75. Bölüm Eklendi. 02.02.2017

Dizinin yayınlanmış tüm bölümlerine bu konudan ulaşabilirsiniz.
Diriliş Ertuğrul Bölümlerinin Tamamını;
Tek Parça Olarak (Tek Part),
Youtube Üzerinden,
Yüksek Kalitede HD
İsterseniz iPhone, iPad, Android Telefonlardan, Mobil Sitemizden
En Rahat Hızlı Biçimde İzleyebilirsiniz. Yaygara Web Tv size en iyi dizi izleme imkanını sunar.


Diriliş Ertuğrul Dizisi Hakkında

Diriliş Ertuğrul dizisi, ilk olarak 10 Aralık 2014 İtibari ile birlikte TRT 1 ekranlarında izleyicileriyle buluştu. Tekden Film'in yapımcılığını üstlendiği dizi, kısa zamanda geniş bir izleyici kitlesine sahip oldu. Söz konusu dizi birçok dalda ödül alarak, reyting rekorları kırdı. Filmin başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Didem Balçın, Esra Bilgiç ve Kaan Taşaner gibi başarılı oyuncular yer aldı. Dizi yayınlandığı ilk günden itibaren ilginç bir rekora imza attı. Diriliş Ertuğrul, yayınlandığı günün AB grubu reyting sıralamasında zirvede yerini aldı. Söz konusu dizi reyting rekorlarının yanı sıra 2015 yılında da en iyi dizi ödülünü de almaya hak kazandı. Bu ödülün ardından ise 43. Altın Kelebek Ödülleri'nin 2016 Yılının En İyi Dizisi ödülünü alarak, bir kez daha adını daha geniş kitlelere duyurmayı başardı. Hal böyle olunca söz konusu dizi daha büyük bir izleyici kitlesi kazandı ve Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olarak tüm bu başarılarının karşılığını aldı. Dizinin en çok sevilen karakterlerinden biri ise Ertuğrul Bey karakterinde ki Engin Altan Düzyatan'dır. Diriliş Ertuğrul izlemek isteyen ziyaretçilerimiz, Diriliş Ertuğrul dizisi tüm bölümlerini Yaygara TV aracılığıyla rahatlıkla kesintisiz ve soluksuz izleyebilir.

Diriliş Ertuğrul Dizi Senaryosu

Trt 1'in en çok sevilen ve en çok izlenen dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul, Osmanlı Devletinin ne şekilde ve ne zorluklarla kurulduğuna dair bir hikaye ile izleyenlerinin karşısına çıkıyor. Dizide Ertuğrul Gazi gibi bir büyük Osmanlı komutanının hayat hikayesi de işleniyor. Ertuğrul Gazi rolünün savaşçı yetenekleri ve üstün zekası da ön planda tutuluyor. Öte yandan savaşlara dair birçok gerçekçi sahne bulunuyor. Dizi genel olarak 13. yüzyıldan izler taşıyor ve bu yüzyılda ki Osmanlı Beyliğinin, Moğollar ve Tapınak Şövalyeleri ile arasında geçen nefes kesen mücadeleyi anlatıyor. Dizinin ana karakteri olan Ertuğrul Gazi, dizi de sürekli olarak başından geçen olaylar ve ailesine karşı gerçekleşen entrikalar ile dizinin daha sürükleyici bir hal almasına neden oluyor. Diriliş Ertuğrul izleyenleri özellikle senaryonun akıcılığı nedeniyle ekran başına kilitlendikleri yönündeki olumlu yorumlarını her platform üzerinden dile getiriyor. Diriliş Ertuğrul dizisi izleyicilerinin sosyal medya üzerinde de, diziyi sürekli olarak takip ettikleri belirtiliyor. 

Dizinin kötü karakterleri olan Kocabaş, Aytolun, Noyan, Kurdoğlu, Selcan, Titus, Eftelya gibi karakterler, çevirmiş oldukları oyunlar ve Ertuğrul Gazi'ye karşı eylemler nedeniyle dizinin Ertuğrul Gazi dizisi senaryosu daha sürükleyici olmasına neden oluyor. Söz konusu karakterler dizinin başlamasıyla birlikte en çok bilinen kötü karakterler arasında yer alıyor. Diriliş Ertuğrul'u Yaygara TV aracılığıyla izleyebilirsiniz. Diriliş Ertuğrul Tüm Bölümleri sitemizde bulunmaktadır. Tüm bölümleri tek parça halinde rahatlıkla ve kesintisiz izlemeniz mümkün. Diriliş Ertuğrul tek parça izlemek isteyen misafirlerimiz, diledikleri bölümü, diledikleri zaman sitemizde bulabilirler. Üstelik Diriliş Ertuğrul hd izleme seçeneğiyle de sitemizde yer almaktadır. 

Diriliş Ertuğrul Dizisi Yeni Sezon Karakterleri

TRT 1'in en çok izlenilen dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul, bünyesinde birçok oyuncu bulunduruyor. Bu oyuncu bünyesinde gün geçtikçe yeni oyuncular ekleniyor. Diriliş Ertuğrul İzleyicileri bu yeni karakterleri son derece büyük bir merakla takip ediyor. Siz değerli misafirlerimizin merakını giderebilmek adına Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncularını sizler için derledik. 

Diriliş Ertuğrul Dizisi Yeni Gelen Oyuncular

Çağdaş Onur Öztürk ( Vasilyus ) , Fırat Topkorur ( Tüccar Hasan ) , Gökhan Bekletenler ( Haçaturyan USTA ) , Yaman Tümen ( Gündüz Alp ),  Serhat Barış ( Tristan ) (Öldü), Mehmet Cerrahoğlu ( Cazgır ), Ekrem Türker ( Dev ) (Öldü), Lebip Gökhan ( Simon ) (Öldü), Gülçin Santırıcıoğlu ( Çolpan ), Cem Uçan ( Aliyar ), Elif Sümbül Sert ( Amanda ) (Öldü), Gülsüm İlhan Ali ( Aslıhan ), Erdem Alkan ( Candar Bey), Sedef Şahin ( Maria ), Batuhan Karacakaya ( Dündar), Kürşat Alnıaçık ( Ural Bey ), Mehmet Pala ( Kutluca ). 

Öldü olarak nitelendirilenler, Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılan oyunculardır ve dizinin yeni sezonunda yer almamaktadırlar. 


Aşağıdaki Listeden Linkleri Tıklayarak Bölüm Sayfasına Gidin.

Diriliş Ertuğrul 3.Sezon Tüm Bölümleri

Diriliş Ertuğrul 75. Bölüm 2 Şubat 2017 HD İzle SON BÖLÜM

Diriliş Ertuğrul 74. Bölüm 25 Ocak 2017 HD İzle

Diriliş Ertuğrul 73. Bölüm 18 Ocak 2017 HD İzle

Diriliş Ertuğrul 72. Bölüm 4 Ocak 2017 HD İzle

Diriliş Ertuğrul 71. Bölüm 28 Aralık 2016 HD İzle 

Diriliş Ertuğrul 70. Bölüm 21 Aralık 2016 HD İzle 

Diriliş Ertuğrul 69. Bölüm 14 Aralık 2016 HD İzle 

Diriliş Ertuğrul 68. Bölüm 7 Aralık 2016 HD İzle 

Diriliş Ertuğrul 67. Bölüm 30 Kasım 2016 HD İzle 

Diriliş Ertuğrul 66. Bölüm 23 Kasım 2016 HD İzle

Diriliş Ertuğrul 65. Bölüm 16 Kasım 2016 HD İzle

Diriliş Ertuğrul 64. Bölüm 9 Kasım 2016 HD İzle

Diriliş Ertuğrul 63. Bölüm 2 Kasım 2016 HD İzle

Diriliş Ertuğrul 62. Bölüm 26 Ekim 2016 HD İzle

 

Diriliş Ertuğrul 2.Sezon Tüm Bölümleri

 

İLGİLİ LİSTELER