Google+
YAYGARA TV Bizi GOOGLE'da takip edebilirsiniz

Çarpışma Dizisi İzle - Tüm Bölümler

Tüm Bölümler

Uzun zamandır televizyona uzak kalan Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu'nun başrollerini paylaştığı dev yapım şirketi "Ay Yapım"ın üstlendiği "ÇARPIŞMA" dizisi dün Show Tv de yayınlandı. Tüm dizi ve filmlerin sadece bağlantılarına aracılık hizmeti sunan Yaygara Tv ile "çarpışma dizisini izleyebilirsiniz.."

Konusu;

Kadir Adalı; kariyerinde uzman bir başkomiser ve aynı zamanda sevdalısı olduğu "Sarıyer Futbol Takımı"nın amigosudur. İşini severek yapan Kadir Komiser, hem polis hem amigo olmanın verdiği iletişim ile görev yaptığı birimde sevilen ve tanınan bir karakterdir.

Zeynep Tunç; kocası kumar batağına batmış sadece çocuğuna iyi bir eğitimi verebilmek için elinden gelenin fazlasını yapan fedekar anne olan Zeynep, aynı zaman banka müdürlüğünü yapmaktadır. Zeynep birçok alanda başarılı ve kariyerli olması mutlu ederken kocasının sorumsuzlukları ile mutsuz olmaktan kaçamayan bir kişilik ve yenemediği tek duygusu korkmaktır. Her zaman evinin ve arabasının kapılarını kitler ve bu duygu genellikle yetimhanelerde büyüyen bireylerde görülmektedir.

Çarışma Dizisi Tüm Bölümleri;


Çarpışma Dizisi 1.Bölüm Tek Parça İzle

 

İLGİLİ LİSTELER