Google+
YAYGARA TV Bizi GOOGLE'da takip edebilirsiniz

Son 17. Bölüm Fragmanı

25
Reklamı atlayabilirsiniz 12

Yusuf Doğan

Son 17. Bölüm Fragmanı İzle
Aylin ve Halil Selim'in yokluğunda birbirlerine destek olmaya çalışırlar. İkisinin de benzer yaralara sahip olması Halil ve Aylin'i bu güne kadar farkında olmadıkları bir yakınlığa iter. Ali ve Kudret Selim'i bulmak için Bahman'ı ulaşmaya karar verir. Bahman'ın izini bulmak için ellerindeki tek şans Cevdet Korukan'dır. Cevdet Korukan'ı arayansa sadece onlar değildir. Taner de komiseri Ali'nin suçlu olduğunu ispat etmek için Cevdet'in peşine düşer. Ali Cevdet'i bulmaya çabalarken Nihat'ın başından beri Cevdet için çalıştığını ve kendisine ihanet ettiğini öğrenir. Ali Nihat'ın ihanetini öğrendikten sonra Kudret'in önerisiyle başka bir plan kurar. Hapisten kaçan Leyla İran'daki oğlu Mehdi'yi aramaya başlar. Amacı Mehdi'yi de alıp Norveç'e gitmektir. Oysa Mehdi ne Majid'in ne de Simon'ın yanındadır. Oğlunu bulmak için tehlikeye sürüklenen Leyla ise geri dönüşü olmayan bir karar verir.ATV'nin çok konuşulan dizisi "Son", 17. bölümüyle 30 Nisan Pazartesi akşamı, saat 20:00'da Atv ekranlarında!

Diziler, Eski Diziler, Son, kategorilerinde yer alan Son 17. Bölüm Fragmanı adlı videoyu YAYGARA TV aracılığı ile ister masaüstünden ister mobilden izleyebilirsiniz.

Benzer videoları için kategori sayfasını ziyaret etmelisiniz.

Son 17. Bölüm Fragmanı İçin Yapılan Benzer Aramalar;

 • Diziler, Eski Diziler, Son, İzle

 • Son 17. Bölüm Fragmanı Yaygara Tv

 • EN ÇOK İZLENENLER:
  Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.

  Yorum Yazın

  canlı tv

  Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için tıklayın.
  Trend Başlıklar

  #Dizi, #SonBölüm, #Video, #Film, #Çizgifilm, #KurtlarVadisi, #Hz.Yusuf, #Pokemon,