Google+
YAYGARA TV Bizi GOOGLE'da takip edebilirsiniz

Pokemon İzle - Tüm Bölümler

Tüm Bölümler

Pokemon Çizgi Filmi Özel bölüm izleme sayfası. Pokemonun yayınlanmış tüm bölümlerine bu konudan ulaşabilirsiniz.Pokemon Bölümlerini Yaygara Tv Video Portalında devamlı olarak güncel, yüksek kalitede ve tek parça halinde veya mümkün mertebe en az partlı şekliyle izleyebilirsiniz. Partlar arasında, önünde reklam ve benzeri rahatsız edici unsurlar bulunmaz ve hepsi aynı sayfadadır. Yaygara Tv size en rahat ve hızlı biçimde dizi ve video izleme imkanını sunar.

POKEMON HAKKINDA

Pokémon (ポケモン, Pokemon), Japon oyun yapımcısı olan Satoshi Tajiri tarafından yaratılan, hayali canlıları konu alan oyun, anime, manga ve kart oyunu serisidir.
Senaryosu:
Dünyanın Pokémon adındaki fantastik yaratıklarla doludur.Bu dünyadaki bazı insanlar pokémon yetiştiricisi olmaya karar verir.Toplamda 150 çeşit farklı pokémon vardır. Bir yetiştiricinin görevi ise olabildiğince çok pokemon yakalamak ve Pokémonları eğitmektir. Her farklı Pokémon farklı güçlere ve farklı yetenekleri vardır. Bir Pokémon’u iyi yetiştirebilmek için cesur , azimli ve sevecen olmak gerekmektedir. Bir yetiştiricinin Pokémon’u büyüdükçe o güçlenecek, yeni ataklar öğrenecek ve hatta bazen yeni, farklı bir Pokemon’a dönüşebilecektir.

 

Geleceğin Büyük Eğitmeni. Ash Ketchum,10 Yaşına girdiği gün Pokémon'unu alacağı için çok heyecanlanmaktadır. Sabah biraz geç kalır , koşarak profesör Oak'ın labaratuarına koşar. Profesör Oak pokémonlar hakkında detaylıca bilgiye sahiptir. Adı üzerinde, bir profesör. Profesör Oak ona geç kaldığını, ve bütün pokémonların alındığını söyler ama sadece bir pokémon kalmıştır, adı pikachu fakat bu Pokémon hiç söz dinlemez, hatta pokétopun'a bile girmez. Ash ise çaresiz kalmıştır ve mecburen kabul eder.
Dışarı çıktığında rakibi gary pokémonunu almıştır, ve onunla hava atıyordur. Gary yola çıktığında, Ash kafasına dünya'nın en büyük eğitmeni olmayı kafasına koymuştur. Gary de onun en büyük rakibidir. Profesör Oak ise ondan bir istekte bulunur, ona Pokédex verir ve pokedex'i tamamlamasını ister. Ash ise çaresiz kabul eder. Önünüzde GYMler ve yeni arkadaşlar olacak.

 

Pikaçu
Ash'in ilk pokemonu.
Fare türünden çıkmış bir Pokémon'dur.
özellikleri; sarı tüylerinin ve sırtında kahverengi çizgilerinin olmasıdır. Yanaklarındaki kırmızı noktalardan elektrik salınımı yapar. Vucudundaki elektriğin yayımı sayesinde çeşitli saldırılarla karşısındaki rakibi geçici olarak felç eder. Bunun haricinde küçüklüğünden kaynaklanan hızı sayesinde karşısındaki rakibi şaşırtma olanağına sahiptir. Ash Ketchum'ın ilk Pokémon'u Pikachu'dur. Ash onu genellikle pokemon topunun içine almamaktadır. Gelişmemişi Pichu, gelişmişi Raichu'dur. Bir elektrik pokemonu olan Pikachu'nun numarası 25'tir.
temel özellikleri:
Tür= Fare Pokémon
Çeşit=Elektrik
Boyu= 0.4 m
Ağırlık= 6.0
Yetenek= Statik

 

Pidgeot
Pidgeot 493 hayalî Pokémon türlerinden biridir. Pidgeot bir uçuş pokemonudur, Evriminin üçüncü ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Bir gelişmemiş hâli Pidgeottoolan Pidgeot daha fazla gelişemez

 

Bulbasaur

 

Ash'in ilk yakaladığı Pokémonlardan biridir. Pikachu gibi gelişmeye karşı bir pokemondur ve Ash'e çok sadıktır.

 

temel özelikleri:
Japonca isimi=Fushigidane
Evresi =Temel
Önceki evrimi= Yok
Sonraki evrimi=Ivysaur
Tür=Tohum Pokémon
Çeşit =Çimen / Zehir
Boy= 0.7 m
Ağırlık= 6.9
Yeteneği=Aşırı büyüme

 

Butterfree

 

Butterfree bir böcek Pokémonudur.Evrimin üçüncü ve son aşamasındadır. ilk nesil Pokémonlarından biri olan Butterfree daha fazla gelişmez. Ondan Bir alt seviye gelişmemiş olan Metapod'tır.

 

Charmander

 

Kuyruğunda yanan ateşi, becerisi ve bir o kadar da sevimli görünüşü olan Pokémon'dur.

 

Japonca isim= Hitokage
Evresi= Evre 1
Önceki evrimi= yok
Sonraki evrimi= Yok
Tür= Ateş Pokémon
Çeşit= Ateş / Lav
Boyu= 1.0 m
Ağırlığı= 20.0
Yeteneği= Alev topu,Kuyruk kırbac

 

Squirtle

 

Squirtle bir su Pokémonu'dur ve evrimin ilk aşamasındadır.İlk nesil Pokémonlarından biridir. Satoshi Tajiri yaratmıştır.

 

Charizard

 

Charmender evriminin en güçlü ve en gelişmiş Pokémonu'dur .Genelde poke topunun içinde durur.Tam bir savaş makinesi olan Pokémonun en yakın dostu Ash dir.Bitki pokemonlarına ve pisişiklere karşı çok iyidir.Onların gücünü alev tekmesiyle azaltabilmektedir ve daha sonra da lav silahıyla onları etkisiz hale getirebilir.Bazen sahibine dik başlılık yapabilir ancak o çok sadıktır.
Temel özellikleri
Evresi =Evre 2
Önceki= evrimi Charmeleon
Sonraki= evrimi Yok
Tür=Ateş Pokémon
Çeşit= Ateş / Lav
Boy= 2.0 m
Ağırlık= 45.0
Yetenek= Alev topu,Kuyruk kırbacı

 

Charmeleon

 

Charmander'in evrimleşmiş halidir. Charmeleon çok güçlü dür.Onun da Surge'nin Dratinicesi'yle sorunları vardır.Ash Charmeleon'u antrenör ve üretilen 3 mewtwodan birine sahip olan garye charmenderi'ni vererek sahip olmuştur.Ash mewtwoyla oynama cesaretini gösteren az sayıdaki kişilerden biridir.Mewtwo insanların fedakarlık duygularına dayanamaz. Ash ilerideki bölümlerde mewtwoya sahip olacaktır.Charmeleon bölüm 77 de charizard'a dönüşür çünkü Charmeleon uçamaz ama Charizard uçabilir. Fosilleşmiş Pokémon olan Aerodactly (uçan bir dinozor pokemon) Ash'i kaçırır ve Charmeleon onu kurtarmak için oracıkta evrim geçirir.

 

Caterpie
Caterpie bir böcek Pokémonudur.Evrimin ilk aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Gelişince Metapod olur.

 

Staryu

 

Staryu bir su Pokémonudur. Evrimin ilk aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Satoshi Tajiri yaratmıştır.

 

Blastoise
Blastoise bir su Pokémonudur. Evrimin üçüncü ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Blastoise daha fazla gelişmez. Bir gelişmemiş hâli ise Wartortle'dır.

 

Magikarp
Magikarp bir su Pokémonu dur.Evrimin ilk aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Satoshi Tajiri yaratmıştır.

 

Nidorina

 

Nidorina bir zehir Pokémonudur.Evrimin ikinci aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Nidorina gelişince Nidoqueen Pokémonu olur. Bir üst seviye gelişmemiş hâli Nidoran♀'dır.

 

Onix
Onix bir kaya Pokémonudur, Evrimin ilk aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Onix gelişince Steelix Pokémonu olur.

 

Raichu
Raichu , Pikachu'nun evrimleşmiş hali olan bir pokemondur. Güçlü bir elektrik gücüne sahiptir. Ash Pikachuyu Raichuya çevirmemiştir. Pikachu ancak yıldırım taşı kullanılarak Raichu olabilir.

 

Hitmonchan

 

Hitmonchan bir dövüş Pokémonudur.Evriminin ikinci aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Hitmonchan Pokémonu daha fazla gelişmez. Bir az gelişmiş hâli Tyrogue'dur.

 

Muk

 

Muk bir zehir Pokémonudur. Evrimin ikinci ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Muk daha fazla gelişmez. Bir gelişmemiş hâli Grimer'dır.

 

Ekans
Ekans bir zehir Pokémonudur.Evrimin ilk aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Ekans gelişince Arbok Pokémonu olur.

 

Mankey

 

Mankey bir dövüş Pokémonudur.Evriminin ilk aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Satosho Tajiri yaratmıştır. Mankey gelişince Primeape Pokémonu olur.

 

Kakuna

 

Kakuna bir böcek Pokémonudur.Evrimin ikinci aşamasındadır Bir tırtıl kozası şeklindedir. Kakuna, aynı zamanda ilk nesil Pokémonlarından biridir. Kakuna geliştiğinde Beedrill Pokémonu olur. Bir gelişmemiş hâli ise Weedle Pokémonu dur.

 

Kingler

 

Kingler bir su Pokémonudur.Evrimin ikinci ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Kingler daha fazla gelişmez Bir gelişmemiş hâli Krabby Pokémonudur.

 

Rattaka

 

Bir normal Pokémon olan Rattata, evrimin ilk aşamasındadır. Aynı zamanda ilk nesil Pokémonlarından biridir. Rattata gelişince
Raticate Pokémonudur.

 

Dewgong

 

Dewgong bir su Pokémonudur.Evrimin ikinci ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Dewgong daha fazla gelişmemektedir. Bir gelişmemiş hâli Seel Pokémonudur.

 

Crobat

 

Crobat bir zehir Pokémonudur.Evrimin üçüncü ve son aşamasındadır ve ikinci nesil Pokemdur.Crobat daha fazla gelişmez. Bir gelişmemiş hâli Golbat'tır.

 

Pinsir

 

Pinsir bir böcek Pokémonudur.Evrimin ilk aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir.

 

Electrode
Electrode bir elektrik Pokémonudur.Evrimin ikinci aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir.Electrode daha fazla gelişmez.Bir gelişmiş hali Voltorb Pokémonudur.

 

Poliwag

 

Poliwag bir su Pokémonudur.Evrimin ilk aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlardan biridir.Satoshi Tajiri ve Ken Sugimori tarafından yaratılmıştır.

 

Poliwhirl

 

Poliwhirl bir su Pokémonudur. Evriminin ikinci aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir.Wartortle gelişince Wartortle Pokémonu olur.Bir gelişmemiş hali Poliwag'dır

 

Ninetales

 

Vulpix'in Pokémonun gelişmiş halidir.150 Pokémondan da biridir.Ninetales, Japon kültüründeki tilki ruhu kitsune'den esinlenerek Ninetales ı yaratmıştır.kitsune de yaşlandığında ya da gelişimini tamamladığında daha fazla kuyruğu çıkar. Kyuubi-no-kitsune da dokuz kuyruklu bir tilki-iblistir.

 

Fearow

 

Fearow Bir uçuş Pokémonudur.Evriminin ikinci ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Bir gelişmemiş hâli ise Spearowdur. Fearow, daha fazla gelişmez.

 

Leafia
Adını İngilizcede "leaf" (yaprak) kelimesinden almıştır. Pokemon serisinin ilk jenerasyonu Eevee'nin bitki gelişmişidir.

 

Beedrill

 

Beedrill bir böcek Pokémonudur. Evrimin üçüncü ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Beedrill Pokémonu daha fazla gelişemez. Bir gelişmemiş hâli ise Kakuna Pokémonudur

 

Arbok

 

Arbok bir zehir Pokémonudur. Evrimin ikinci ve son aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Arbok Pokémonu daha fazla gelişmez. Bir gelişmemiş hâli ie Ekans Pokémonudur

 

Nidorino

 

Nidorino bir zehir Pokémonudur.Evrimin ikinci aşamasındadır ve ilk nesil Pokémonlarından biridir. Nidorino gelişince Nidoking Pokémonu olur. Bir gelişmemiş hâli Nidoran♀ Pokémonudur.

 

SEZONLAR HAKKINDA BİLGİ
Sezon 1 : Pokémon: Indigo League (1 Nisan 1997- 21 Ocak 1999)
Pokemon 1 Nisan 1997’de “Pokémon, I Choose You!”adlı bölümüyle başladı.
Toplamda 82 bölümden oluşmaktadır. 38.bölümde kısa bir ara verildi. 16 Aralık 1997’de yayınlandı.
İlk film “Pokemon:The First Movie ( Mewtwo Strikes Back)” 30 Ocak 1998 ’de vizyona girdi.
82.bölüm “Pokémon League! Final Battle!” 21 Ocak 1999’tarihinde yayınlandı ve ilk sezon bitti.

 

2 bölüm yasaklıdır. Amerika’da yayınlanmamıştır ve bu yüzden İngilizce dublajlı 80 bölüm bulunmaktadır.

 

Sezon 2: The Adventures in the Orange Islands (28 Ocak 1999 - 7 Ekim 1999)

 

36 bölümden oluşmaktadır ve banlı böküm yoktur

 

İlk bölümü“(Pallet Party Panic)” 28 Ocak 1999’tarihinde yayınlandı.
Final bölümü ise "The Rivalry Revival" 7 Ekim 1999’da yayınlandı.. Film ise sezon bittikten sonra çıktı.
2. Film 8 Aralık 1999 tarihindde "Pokémon The Movie 2000 ( The Power of One )"yayınlandı.
Sezon 3: The Johto Journeys ( 14 Ekim 1999 - 27 Ekim 2000)
41 bölümden oluşmaktadır ve banlı bölüm yok.
İlk bölüm (Don't Touch That 'dile) 14 Ekim 1999’tarihinde yayınlandı.
3.Film (Pokémon 3: The Movie" - "Spell of the Unown)” 8 Temmuz 2000’tarihinde gösterime girdi. Filmin gösterime girilmesinin ardından 2 bölüm daha yayınlandı.
Final bölümü (The Fortune Hunters) yayın tarihi 27 Temmuz 2000’dir.
Sezon 4 – Pokémon: Johto League Champions (3 Ağustos 2000– 2 Ağustos 2001)
52 bölümden oluşmaktadır ve banlı bölüm yoktur.
Başlangıç bölümü "A Goldenrod Opportunity" final bölümü ise"Machoke, Machoke Man!" dir.
Not: Pokemon'un Türkiye'de sadece ilk 4 sezonu Türkçe yayınlanmıştır. 4.sezondan sonra yaşanan bazı olaylar nedeniyle çizgi film Türkiye'de yasaklanmıştır. Ancak şu anda Disney XD (Türkiye) kanalında yeni sezonlar ı Türkçe olarak yayınlanmaktadır.
Sezon 5 – Pokémon: Master Quest (9 Ağustos 2001–14 Kasım 2002)

 

65 bölümden oluşmaktadır ve banlı bir bölüm vardır.
Original Series’in son sezonudur.
Başlangıç bölümü "Around the Whirlpool" final bölümü "Hoenn Alone!" dur.

 

Sezon 6 – Pokémon:Advenced(21 Kasım 2002—28 Ağustos 2003)

 

40 bölümden oluşmaktadır.
Sezon 7 – Pokémon: (Advanced Challenge) (4 Eylül 2003—2 Eylül 2004)

 

Toplamda 52 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 8 Pokémon: (Advanced Battle) (9 Eylül 2004—29 Eylül 2005)

 

Toplamda 52 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 9 Pokémon: (Battle Frontier) (6 Ekim 2005—14 Eylül 2006)

 

Toplamda 42 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 10 Pokémon: (DP Battle Dimension) (28 Eylül 2006—25 Ekim 2007)

 

Toplamda 51 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 11 Pokémon: (DP Battle Dimension) (8 Kasım 2007—4 Aralık 2008)

 

Toplamda 52 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 12 Pokémon: (DP Galactic Battles(4 Aralık 2008—24 Aralık 2009)

 

Toplamda 52 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 13 Pokémon: (Sinnoh League Victors) (7 Ocak 2010—9 Eylül 2010)

 

Toplamda 34 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 14 Pokémon: (Black and White) (23 Eylül 2010—15 Eylül 2011)

 

Toplamda 48 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 15 Pokémon: (BW Rival Destinies) (22 Eylül 2011—4 Ekim 2012)

 

Toplamda 49 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 16 Pokémon: (Best Wishes!) (11 Ekim 2012—3 Ekim 2013)

 

Toplamda 45 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 17 Pokémon: (Pokemon XY) (17 Ekim 2013—30 Ekim 2014)

 

Toplamda 48 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 18 Pokémon: (XY: Kalos Quest) (13 Kasım 2014—22 Ekim 2015)

 

Toplamda 44 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 19 Pokémon: (XY&Z) (29 Ekim 2015- ?)

 

Toplamda 47 bölümden oluşmaktadır

 

Sezon 20 Pokémon: (Sun&Moon)
Toplamda 13 bölümden oluşmaktadır.

 

YASAKLANAN BÖLÜMLER


Japonya'da Yasaklanmış olan Bölümler

 

Bölüm 38 ( Denno Senshi Porygon)

 

Nöbet geçirme bölümü olarak da bilinen bu bölüm Japonya'daki ilk gösteriminden sonra dünya genelinde yasaklanmıştır.Bu bölümde bir dizi yanıp sönen ışığın yaklaşık olarak 375'i kız 310'u erkek 685 Japon çocuğun epilepsi belirtilerinden dolayı hastaneye götürülmesine neden olan bir sahne vardır. Bu olaydan sonra animenin devam etme durumu aylarca çelişkide içinde kalmıştır, bu sırada Holiday Hi-Jynx ve Snow Way Out bölümleri ertelenmiştir, yeni yıl bölümü de iptal edilmiştir. Bu bölümden sonra ayrıca böyle büyük bir kazanın tekrardan yaşanmaması için yapımcılar Pokemon'un önceki bölümlerinin tümünü kontrol etmiş ve ışık seviyelerini ayarlamışlardır.
Bölüm 40 (It's New Year's Eve! Pocket Monsters EncoreO

 

Bu bölümün Holiday Hi-Jynx ve Snow Way Out adlı bölümlerin arasında yayınlanması planlanmaştı. Denno Senshi Porygon bölümündeki yaşanan olaydan sonra Pokemon bölüm planlarını tekrar düzenlendi ve bu bölüm hiçbir zaman yayınlanmadı. Bu bölüm için herhangi bir fragman gösterilmedi ve Japonca bölüm başlığı dışında bölümün içeriğiyle ilgili herhangi bir bilgi de bulunmamaktadır.
Bölüm 375 ( Shaking Island Battle Dojoach VS Namazun)

 

Bu bölüm Ash'in Mossdeep'ten ayrılıp Sootopolis şehrine doğru yola koyulduğu bölüm olarak bilinmektedir, Solid as a Solrock ve Vanity Affair bölümleri arasında olması planlanmıştır. Bu bölüm yayınlanmadan çok kısa zaman önce Japonya'yada yıkıcı bir deprem meydana gelmiştir. Felaketten daha haftalar geçmişken depremle ilgili bir bölümün düşüncesizlik olacağı kararlaştırılmış ve ertelenmiş. Sonrada hiçbir zaman yayınlanmadı ve daha sonra unutuldu. Bu bölüm ayriyeten Earthquake saldırısının kullanıldığı son bölümdür.

 

İngilizce Dublajda Yasaklanmış olan Bölümler

 

Bölüm 18 ( Beauty and the Beach)

 

Orijinal seri ingilizce dublajlandığı sırada bu bölüm 4Kids Entertainment tarafından atlatılmıştır. Ancak sonra serinin başka bir ingilizce dublajında Kids' WB bu bölümü Japonca başlığından Beauty and the Beach olarak değiştirilmiş ve yayınlamıştır. Kayıp bölüm olarak gösterilen bölüm bir kere daha gösterildikten sonra başka bir yerde yayınlanmamıştır. Bölümün yasaklanmasının nedeni ise bölümde James'in şişirilebilir göğüslerinin bulunduğu bir elbise giymiş olmasıdır. 2000'deki dublajında James'in bikiniyle görüldüğü 40 saniyelik kısım bölümden çıkarılmıştır.
Bölüm 35 ( The Legend of Dratini)

 

Bölüm boyunca görülen tabancanın yaygın olarak kullanımından dolayı bu bölüm yasaklanmıştır.Bu bölümde Safari Bölgesi'nin koruyucusu olan Ash'in başına doğru silah doğrultmuş ve Team Rocket'a ateş etmiştir.Bu bölüm Ash'in sahip olduğu 30 Tauros'un yakalandığı bölüm olduğu için ana konuda bir boşluk bırakılmış ve ingilizce dublajında ise bu durumla alakalı devam eden sorunlar ortaya çıkmıştır.

 

Bölüm 39 (Holiday Hi-Jynx)

 

Bu bölüm ingilizce dublajı yayınlandıktan sonra yasaklanan ilk ve tek bölümdür. Bölüm yayınlandıktan sonra Carole Boston Weatherford bölüm genelince görülen Jynx hakkında bir makale yazmıştır.Onu The Story of Little Black Sambo'daki Afroamerikan karakterlerlerin yanlış bir kalıba sokulması olduğunu belirtmiştir ve hemen sonra bölüm serinin tekrarlarından kaldırılmıştır. 2000 yılından beri yayınlanmamıştır. Aman yine de de bölüm Indigo DVD'sinde yer almaktadır.Ayrıca Avrupa'da bu bölüm ilgili herhangi bir sınırlama getirilmemiştir. Bu bölüm ayrıca Güney Kore'de de yasaklanmıştır.
Bölüm 250 (The Ice Cave)

 

Bu bölüm de Jynx'in sık görülmesi nedeniyle yasaklanmıştır. Önceki Jynx bölümünden farklı olarak bu bölüm ingilizce olarak dublajlanmamıştır.Bölümde yeni mor renkli tasarımı olan Jynx olmadığı için bölüm Japonya ve Brezilya dışında başka bir yerde bir daha görülmemiştir.

 

Kültür ve Irk Ayrımı Sebeplerinden Güney Kore'de Yasaklanan Bölümler

 

1) Bölüm 4 (Challenge of the Samurai)
2) Bölüm 26 (Pokémon Scent-sation)
3) Bölüm 32 (The Ninja Poké-Showdown)
4) Bölüm 58 ( Riddle Me This)
5) Bölüm 73 (Bad to the Bone)
6) Bölüm 77 (The Fourth Round Rumble)

 

Diğer Ülkelerde Yasaklanmış olan Bölümler

 

Bölüm 346 (The Bicker the Better)

 

Bu bölüm de Fransa ve Aruba gibi ülkelerde yasaklanmıştır. Ülkelerin bu bölümü yasaklama sebebinin bölümün konusundan kaynaklandığını düşünmüşlerdir. Konusu "cinsiyetler savaşı"
Bölüm 683 (Scare at the Litwick Mansion)

 

Bu bölüm Polonya'da ilk yayınlandığı zamanda atlanmıştır. Sebebinin ise bölüm sırasında Team Rocket'in enerjilerinin kaybolduğu sıradaki görüntüleri Polonya'nın da etkilemiştir ve Büyük Buhran'da acı çeken insanlara benzediğinin düşünülmesidir.

 

 


 

POKEMON GO BAŞLADI!

Pokémon GO Augmented Reality yani arttırılmış gerçeklik oyunu demektir. Telefonun kamerasını kullanarak gerçek harita özelliği ile yürürken karşımıza çıkan pokemonları yakalamak ve geliştirip savaştırmak hedeflenmektedir. 2 senedir hazırlıkları süren oyun şu an çıkmış ve oynanabilir durumdadır.

POKEMON GO İNDİR


 

Pokemon Filmlerini İzlemek İçin Tıklayın.
Pokemonun Tüm bölümlerinde mobil desteği bulunmaktadır.
Pokemon 10. Sezonun Türkçesi Olmadığı için eklenmemiştir. Türkçesi olmayan bölümleri eklenmiyecektir..
Pokemon Bölümleri (Linkleri Tıklayarak Bölüm sayfasına gidiniz.)


 

 

YENİ EKLENDİ Pokemon 18. Sezon Bölümleri

 

 

YENİ EKLENDİ Pokemon 17. Sezon Bölümleri

 

 

Güncellendi Pokemon 16. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 15. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 14. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 13. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 12. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 11. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 9. Sezon Bölümleri(Türkçe Altyazı)

 

Güncellendi Pokemon 8. Sezon Bölümleri(Türkçe Altyazı)

 

Güncellendi Pokemon 7. Sezon Bölümleri (Türkçe Altyazı)


Güncellendi Pokemon 6. Sezon Bölümleri (Türkçe Altyazılı)


Güncellendi Pokemon 5. Sezon Bölümleri (Türkçe Altyazılı)


Güncellendi Pokemon 4. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 3. Sezon Bölümleri


Güncellendi  Pokemon 2. Sezon Bölümleri


Güncellendi Pokemon 1. Sezon Bölümleri

* YAYGARA TV SUNAR

İLGİLİ LİSTELER